xypex Rīgas Termoelektrocentrāle

Rīgas termoelektrocentrāle

Rīga

Rīgas termoelektrocentrāle ir jaunuzcelta elektroapakšstacija, kas nodrošina ūdens sildīšanu un pievadi Rīgas dzīvokļu centrālapkures sistēmai. Lai nodrošinātu ūdensnecaurlaidību betona krātuvei, kas paredzēta, lai sausumā uzglabātu apkures procesam nepieciešamo koka šķeldu, tika izmantoti 1080 kg Xypex Admix. Priekšroka tika dota tieši Xypex, nevis sākotnēji paredzētajiem bitumena produktiem.

 • agriculture

  Lauksaimniecība

  Xypex produktiem ir būtiska loma ūdensizturības nodrošināšanā un betona aizsardzībā pret ūdens iekļūšanu, ko izraisa hidrostatiskais spiediens un agresīvas ķīmiskas reakcijas – problēmas, kas parasti ierobežo lauksaimniecībā izmantojamo betona konstrukciju kalpošanas laiku.

 • dams

  Dambji un irigācija

  Betona dambju un irigācijas konstrukciju integritāte ir atkarīga no tērauda armatūras aizsardzības pret koroziju. Nepietiekama hidroizolācija, plaisāšana, savienojumu atvienošanās, ķīmiskas reakcijas, sārmu uzkrāšanās un noberšanās ir problēmas, kas izraisa betona bojāšanos. Īstermiņā tas var izraisīt ūdens zudumus, ūdens plūsmas samazināšanos un neplānotas uzturēšanas izmaksas.

 • industry

  Rūpnieciskās konstrukcijas

  Rūpnieciskās betona konstrukcijas ir pastāvīgi pakļautas hidrostatiskajam spiedienam, sulfātiem, hlorīdiem un citām agresīvām ķimikālijām. Bez pienācīgas aizsardzības tiek apdraudēta betona strukturālā integritāte, kā rezultātā nepieciešami dārgi sanācijas pasākumi un saīsināts kalpošanas ilgums.

 • power

  Elektroenerģija un komunālie pakalpojumi

  Betona enerģētiskās un citu pielietojumu konstrukcijas to specifikas dēļ hidrostatiskā spiediena un ķīmisko vielu iedarbības rezultātā var tikt nopietni apdraudētas. Bez pienācīgas aizsardzības tiek apdraudēta strukturālā integritāte, kā rezultātā nepieciešami dārgi sanācijas pasākumi un saīsināts kalpošanas ilgums.

 • bridges

  Tilti

  Armētos betona tiltus pastāvīgi apdraud mitruma un hlorīdu izraisītas korozijas postošā ietekme. Bez pienācīgas aizsardzības tiek apdraudēta tilta strukturālā integritāte, kā rezultātā nepieciešami dārgi sanācijas pasākumi un saīsināts kalpošanas ilgums.

 • marine

  Jūras konstrukcijas

  Armētās betona jūras struktūras pastāvīgi apdraud mitruma un hlorīdu izraisītas korozijas postošā ietekme. Bez pienācīgas aizsardzības tiek apdraudēta jūras konstrukciju strukturālā integritāte, kā rezultātā nepieciešami dārgi sanācijas pasākumi un saīsināts kalpošanas ilgums.

 • water-treatment

  Ūdens attīrīšanas iekārtas

  Ūdensvada tvertņu konstrukcijas integritāte ūdens attīrīšanas iekārtās ir pilnībā atkarīga no tērauda stiegrojuma aizsardzības pret koroziju. Uzņēmumam Xypex ir plaša pieredze hidroizolācijā un sadzīves infrastruktūras aizsardzībā, un tas ir atzīts par galveno spēlētāju ūdens attīrīšanas nozarē.

 • foundations

  Vispārīgas nozīmes celtņu pamati

  Dziļu vai seklu ēku pamatu strukturālo integritāti var nopietni ietekmēt hidrostatiskais spiediens un ūdens plūšana, kas saistīta ar augstu gruntsūdeņu līmeni. Xypex netoksiskā kristalizācijas tehnoloģija aizsargā tūkstošiem pamatu visā pasaulē.

 • wwtp

  Notekūdeņu savākšana un attīrīšana

  Mikroorganismu izraisīta korozija un ūdens infiltrācija ir divas galvenās problēmas, kas ir kopīgas notekūdeņu savākšanas un notekūdeņu attīrīšanas konstrukcijām. Ir pierādīts, ka mūsu Xypex kristalizācijas tehnoloģija ir pārbaudīta renovētu, kā arī jaunu kanalizācijas un notekūdeņu attīrīšanas konstrukcijās, un tiek uzskatīta par vislabāko ķīmiskās iedarbības gadījumos smagos bioķīmiskos apstākļos, kā arī pretojoties ūdens infiltrācijai pat ārkārtīgi lielā hidrostatiskā spiedienā.

 • tunnels

  Tuneļi

  Ņemot vērā tuneļu raksturu un atrašanās vietu, tos var nopietni ietekmēt hidrostatiskais spiediens un ūdens noplūdes, kas saistītas ar augstu gruntsūdeņu līmeni. Uzņēmumam Xypex ir liela pieredze tuneļu hidroizolācijā un aizsardzībā.

Scroll to top