xypex Rīgas Termoelektrocentrāle

Rīgas termoelektrocentrāle

Rīga

Rīgas termoelektrocentrāle ir jaunuzcelta elektroapakšstacija, kas nodrošina ūdens sildīšanu un pievadi Rīgas dzīvokļu centrālapkures sistēmai. Lai nodrošinātu ūdensnecaurlaidību betona krātuvei, kas paredzēta, lai sausumā uzglabātu apkures procesam nepieciešamo koka šķeldu, tika izmantoti 1080 kg Xypex Admix. Priekšroka tika dota tieši Xypex, nevis sākotnēji paredzētajiem bitumena produktiem.

Ne vienmēr mēs vicinām savu zaļo, videi draudzīgo karogu, bet Xypex un tā kristālisko betona hidroizolācijas produktu saimei vienmēr ir bijušas labvēlīgas attiecības ar savu apkārtni.

sustain-banner

Darbojoties vairāk nekā 90 valstīs vairāk nekā 50 gadus, mēs esam guvuši globālu izpratni par vides standartiem un principiem. Mēs turpinām atbalstīt tādas programmas kā ISO un tādas būvniecības novērtēšanas sistēmas kā LEED, kas uzlabo produktu kvalitāti, korporatīvo atbildību un risina mūsdienu vides problēmas. Xypex pastāvīgā misija ir būt visur un būt videi draudzīgam.

Energoefektivitāte, materiālu atlase, ietekmes uz vidi samazinājums un gaistošo vielu samazinājums – tās ir “zaļās” priekšrocības, ko netoksiskie Xypex produkti sniedz būvniecības pasaulei un vides ilgtspējas nodrošināšanai.

Materiālu un darba ietaupījums

Xypex kristalizācijas hidroizolāciju var izmantot kā betona piemaisījumu, tādējādi ietaupot pūles, kas nepieciešams membrānu vai pārklājumu uzstādīšanai, un ievērojami samazinot izmaksas un materiālu prasības.Betona otrreizējā pārstrāde

Betona hidroizolācija ar Xypex kristalizācijas produktiem (pārklājumiem, uzkaisāmajiem vai jaukšanas laikā pievienojamajiem) ir pilnībā pārstrādājama, turpretim betonu, kam ir pieguloša membrāna, nevar pārstrādāt.Pastāvīgs risinājums

Atšķirībā no membrānām un citiem virsmas pārklājumiem, Xypex kristalizācijas hidroizolāciju nevar pārdurt vai sabojāt aizbēršanas laikā, un tā laika gaitā nepasliktinās.

Gaistošie organiskie savienojumi (GOS)

Xypex kristalizācijas hidroizolācija nesatur GOS. Tā ir daudz labāka par uzklātajām membrānām, kas satur ievērojamu daudzumu GOS.Atmosfēras CO2 samazinājums

Tā kā cementa ražošana nozīmīgi palielina CO2 sastāvu atmosfērā, ļoti svarīgi ir atrast veidus, kā samazināt cementa patēriņu. Lielu popularitāti ir iemantojuši augstu lidojošo pelnu un izdedžu aizvietošana betona maisījumā. Xypex hidroizolācijas piejaukums Admix C-500 ir efektīvs hidroizolācijas produkts betonā, kas gatavots no cementa ar augstu lidojošo pelnu un izdedžu saturu. Tas ļauj izmantot nozīmīgu aizstājējvielu satura piejaukumu.

Scroll to top