xypex Rīgas Termoelektrocentrāle

Rīgas termoelektrocentrāle

Rīga

Rīgas termoelektrocentrāle ir jaunuzcelta elektroapakšstacija, kas nodrošina ūdens sildīšanu un pievadi Rīgas dzīvokļu centrālapkures sistēmai. Lai nodrošinātu ūdensnecaurlaidību betona krātuvei, kas paredzēta, lai sausumā uzglabātu apkures procesam nepieciešamo koka šķeldu, tika izmantoti 1080 kg Xypex Admix. Priekšroka tika dota tieši Xypex, nevis sākotnēji paredzētajiem bitumena produktiem.

 • Xypex Catalogue

  Xypex katalogs

  Šis digitālais katalogs ietver pārskatu par uzņēmumu un produktiem, CSI formātu, shematiskos zīmējumus, plašu projektu klāstu visā pasaulē un daudz ko citu.


  Piezīme: šis ir liels fails, un atkarībā no interneta savienojuma lejupielādei var būt nepieciešams ilgāks laiks.

 • tn-brochure

  Xypex Corporate brošūra

  Uzziniet, kā vairāk nekā 50 gadus Xypex kristāliskā hidroizolācijas tehnoloģija ir kalpojusi betona lietotājiem vairāk nekā 90 valstīs.

 • tn-no-equal

  Pasaulē nav šai tehnoloģijai līdzvērtīgas

  Šajā brošūrā ir neliels mūsu elektronmikroskopa skenējumu apkopojums, kas sniedz galīgus pierādījumus par nešķīstošas kristāliskas struktūras veidošanos ar Xypex apstrādātā betonā. Xypex kristāliskās hidroizolācijas tehnoloģijai patiešām NAV LĪDZVĒRTĪGAS.

 • London Poster

  Xypex Londonā

  No Apvienotās Karalistes augstākās ēkas līdz pat Londonas greznākajam namam un neskaitāmām citām fascinējošām konstrukcijām, Xypex ir visur, nodrošinot produktus un pakalpojumus, kas padarīta betonu labāku.

Scroll to top