xypex Rīgas Termoelektrocentrāle

Rīgas termoelektrocentrāle

Rīga

Rīgas termoelektrocentrāle ir jaunuzcelta elektroapakšstacija, kas nodrošina ūdens sildīšanu un pievadi Rīgas dzīvokļu centrālapkures sistēmai. Lai nodrošinātu ūdensnecaurlaidību betona krātuvei, kas paredzēta, lai sausumā uzglabātu apkures procesam nepieciešamo koka šķeldu, tika izmantoti 1080 kg Xypex Admix. Priekšroka tika dota tieši Xypex, nevis sākotnēji paredzētajiem bitumena produktiem.

 • Projekti
  Vispārīgas nozīmes celtņu pamati

  Rīgas termoelektrocentrāle

  Rīga Rīgas termoelektrocentrāle ir jaunuzcelta elektroapakšstacija, kas nodrošina ūdens sildīšanu un pievadi Rīgas dzīvokļu centrālapkures sistēmai. Lai nodrošinātu ūdensnecaurlaidību betona krātuvei, kas paredzēta, lai sausumā uzglabātu apkures procesam nepieciešamo koka šķeldu, tika izmantoti 1080 kg Xypex Admix. Priekšroka tika dota tieši Xypex, nevis sākotnēji paredzētajiem bitumena produktiem.
  Vispārīgas nozīmes celtņu pamati

  Stadium Iecava

  Iecava Jaunuzceltā stadiona tribīņu ūdensnecaurlaidība tika nodrošināta ar divām Xypex Concentrate and Modified pārklājuma kārtām. Zem tribīnēm atrodas noliktavas telpas, kas bija jāaizsargā pret ūdens noplūdi un mitruma sūkšanos. Zemāku izmaksu un vienkāršāka pielietojuma dēļ īpašnieks nolēma sākotnēji plānoto poliuretāna produktu aizstāt ar Xypex.

Scroll to top