img_3501

Бомбосховище в школі м. Житомир, Україна

Підвальне приміщення в одній із шкіл м. Житомир було облаштуване для використанняв якості бомбосховища під час повітряних тривог. Через проблему з ґрунтовими водамита під час дощів, стіни приміщення суттєво набирали вологу.Для надійної гідроізоляції стін, стелі та підлоги було вирішено застосуватиXypex ConcentrateтаXypex Patch’n’Plug.

Розмір: 400 кг
Виконавець:ТОВ"АРТХАУС"

 • agriculture

  Сільське господарство

  Продукція Xypex відіграє ключову роль в гідроізоляції та захисті бетону від водопроникнення внаслідок гідростатичного тиску, а також агресивного хімічного впливу – типових факторів, які призводять до скорочення експлуатаційного періоду агрокультурних бетонних конструкцій.
 • dams

  Дамби та зрошення

  Запорукою цілісності конструкцій бетонних дамб та гідротехнічних споруд є захист сталевої арматури від корозії. Неналежна гідроізоляція, тріщини, пошкоджені з’єднання, хімічний вплив, реакція між лугами та заповнювачем, а також абразія – це саме ті проблеми, які сприятимуть руйнуванню бетону. Невдовзі це може призвести до втрати води, зменшення водного потоку та незапланованих витрат на обслуговування.
 • industry

  Промислові конструкції

  Промислові бетонні конструкції постійно піддаються впливу гідростатичного тиску, сульфатів, солей та інших агресивних хімічних речовин. Без належного захисту цілісність бетонної конструкції незабаром буде порушено, що призведе до необхідності дороговартісного відновлення та скороченого експлуатаційного періоду.
 • power

  Енергетика та комунальне господарство

  Внаслідок своїх характерних особливостей, бетонні конструкції енергостанцій та комунальних підприємств можуть зазнавати значних пошкоджень під дією гідростатичного тиску та хімічних речовин. Без належного захисту цілісність незабаром буде порушено, що призведе до необхідності дороговартісного відновлення та скороченого експлуатаційного періоду.
 • bridges

  Мости

  Залізобетонні мости постійно зазнають руйнівного впливу вологи та корозії, спричиненої солями. Без належного захисту цілісність мосту незабаром буде порушено, що призведе до необхідності дороговартісного відновлення та скороченого експлуатаційного періоду.
 • marine

  Морські споруди

  Залізобетонні морські споруди постійно зазнають негативного впливу вологи та корозії, спричиненої солями. Без належного захисту цілісність морської споруди незабаром буде порушено, що призведе до необхідності дороговартісного відновлення та скороченого експлуатаційного періоду.
 • water-treatment

  Водоочисні станції

  Запорукою цілісності резервуарних конструкцій водоочисних станцій є захист сталевої арматури від корозії. Xypex має великий досвід гідроізоляції та захисту муніципальної інфраструктури та вважається ключовим гравцем у водоочисній галузі.
 • foundations

  Загальнобудівельні роботи. Фундаменти

  Цілісність фундаменту будівлі, будь-то фундамент глибокого чи мілкого закладання, може зазнавати значних пошкоджень під дією гідростатичного тиску та витоку води, спричиненого високим рівнем ґрунтових вод. Нетоксична технологія кристалізації Xypex захищає тисячі фундаментів по всьому світу.
 • wwtp

  Збір та очищення стічних вод

  Біокорозія та просочування води є двома головними проблемами характерними для систем каналізації та очищення стічних вод. Наша технологія кристалізації Xypex випробовувалася як на відновлених, так і нових системах каналізації та очищення стічних вод і вважається найкращим рішенням в боротьбі з хімічним впливом в суворих біохімічних умовах, а також просочуваннями навіть під дією надмірного гідростатичного тиску.
 • tunnels

  Тунелі

  Внаслідок своїх характерних особливостей та розташування, тунелі можуть зазнавати значних пошкоджень під дією гідростатичного тиску та витоку води, спричиненого високим рівнем ґрунтових вод. Xypex має значний досвід гідроізоляції та захисту тунелів.
 • ДИСТРИБ’ЮТОР

  Vitalii Zublenko

  ТОВ СІЕСЕЛ ПРОДАКТС
  Tel: +380 (50) 352 38 47
  E-mail
 • Підписатися на е-новини
Scroll to top