img_3501

Бомбосховище в школі м. Житомир, Україна

Підвальне приміщення в одній із шкіл м. Житомир було облаштуване для використанняв якості бомбосховища під час повітряних тривог. Через проблему з ґрунтовими водамита під час дощів, стіни приміщення суттєво набирали вологу.Для надійної гідроізоляції стін, стелі та підлоги було вирішено застосуватиXypex ConcentrateтаXypex Patch’n’Plug.

Розмір: 400 кг
Виконавець:ТОВ"АРТХАУС"

Ласкаво просимо до Xypex в Україні

Ви зараз знаходитесь на сторінці Xypex Україна, де ви зможете дізнатися про наші продукти та послуги, ознайомитися з вітриною місцевих проектів, а також безпосередньо звернутися до свого регіонального дистриб'ютора з будь-якими питаннями або запитами щодо продажу. У будь-який час, коли ви хочете відвідати глобальний сайт Xypex, просто натисніть на xypex.com. або для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку www.xypex.com.

Зберігання, реалізація та підтримка фірмової продукції кристалічних гідроізоляційних матеріалів Xypex здійснюються нами за ліцензією, яка видана Xypex Chemical Corporation. Протягом більше 50 років і більш ніж в 90 країнах світу, інноваційна технологія кристалічної гідроізоляції Xypex Chemical Corporation активно застосовується для захисту бетонних конструкцій.

Технологія кристалізації Xypex пройшла випробування, а також відмінно зарекомендувала себе у всьому світі, незалежно від кліматичних умов та будівельних обставин. Сьогодні Xypex встановлює вимогливі стандарти досконалості у своїй галузі, а також визнається та застосовується для більшості бетонних рішень.

  • ДИСТРИБ’ЮТОР

    Vitalii Zublenko

    ТОВ СІЕСЕЛ ПРОДАКТС
    Tel: +380 (50) 352 38 47
    E-mail
  • Підписатися на е-новини
Scroll to top