img_3501

Бомбосховище в школі м. Житомир, Україна

Підвальне приміщення в одній із шкіл м. Житомир було облаштуване для використанняв якості бомбосховища під час повітряних тривог. Через проблему з ґрунтовими водамита під час дощів, стіни приміщення суттєво набирали вологу.Для надійної гідроізоляції стін, стелі та підлоги було вирішено застосуватиXypex ConcentrateтаXypex Patch’n’Plug.

Розмір: 400 кг
Виконавець:ТОВ"АРТХАУС"

Ми не завжди наголошуємо на екологічності нашої продукції, але Xypex та сімейство його продуктів кристалічної гідроізоляції бетону завжди демонстрували дбайливий вплив на навколишнє середовище.

sustain-banner

Присутність у більш ніж 90 країнах світу протягом більш ніж 50 років дала нам глибоке розуміння екологічних стандартів та очікувань щодо захисту довкілля. Ми продовжуємо підтримувати такі програми, як ISO та системи оцінки будівель, такі як LEED, котрі спрямовані на підвищення якості продукції, корпоративної відповідальності та вирішення екологічних проблем сьогодення. Присутність та екологічність – це наші незмінні зобов’язання. 

Енергоефективність, контроль якості матеріалів, мінімізація впливу на навколишнє середовище та скорочення викидів ЛОР - ось ті "зелені" переваги, які нетоксичні продукти Xypex надають будівельному світу та забезпечують екологічну безпеку.

Скорочення витрат на матеріали та робочу силу

Кристалічну гідроізоляцію Xypex можна використовувати як добавку до бетонну, таким чином усуваючи обсяг робіт пов’язаних зі встановленням мембран чи нанесенням покриття, та значно знижуючи витрати на матеріали та їх об’єми.Вторинна переробка бетону

В той час як бетон, оброблений продуктами кристалічної гідроізоляції Xypex (покриттям, посипкою чи добавкою), повністю придатний для вторинної переробки, бетон з приклеєною мембраною не підлягає вторинній переробці.Постійне рішення

На відміну від мембран та інших поверхневих покриттів, кристалічну гідроізоляцію Xypex не можна проколоти або пошкодити під час засипання траншеї. Крім того, її властивості не погіршуються з часом.

Летючі органічні речовини (ЛОР)

Кристалічна гідроізоляція Xypex не містить ЛОР на відміну від рідких мембран чи комплектуючих для мембран, які містять значну кількість ЛОР.Зниження рівня викиду в атмосферу CO2

Оскільки виробництво цементу значною мірою впливає на рівень СО2 в атмосфері, надзвичайно важливо знайти спосіб зменшити його споживання. Використання золи з високою летючістю і замінника шлаку в бетонній суміші набуває все більшої популярності. Гідроізоляційна добавка Xypex Admix C-500 – це ефективний гідроізоляційний продукт для бетону з високим вмістом попільних та шлакових цементів, що дає змогу широко використовувати суміші з високим рівнем замінників. 

  • ДИСТРИБ’ЮТОР

    Vitalii Zublenko

    ТОВ СІЕСЕЛ ПРОДАКТС
    Tel: +380 (50) 352 38 47
    E-mail
  • Підписатися на е-новини
Scroll to top