img_3501

Бомбосховище в школі м. Житомир, Україна

Підвальне приміщення в одній із шкіл м. Житомир було облаштуване для використанняв якості бомбосховища під час повітряних тривог. Через проблему з ґрунтовими водамита під час дощів, стіни приміщення суттєво набирали вологу.Для надійної гідроізоляції стін, стелі та підлоги було вирішено застосуватиXypex ConcentrateтаXypex Patch’n’Plug.

Розмір: 400 кг
Виконавець:ТОВ"АРТХАУС"

 • Проекти

  Бомбосховище в школі

  м. Житомир, Україна Підвальне приміщення в одній із шкіл м. Житомир було облаштуване для використання в якості бомбосховища під час повітряних тривог. Через проблему з ґрунтовими водами та під час дощів, стіни приміщення суттєво набирали вологу. Для надійної гідроізоляції ст ін, стелі та підлоги було вирішено застосувати Xypex Concentrate та Xypex Patch’n’Plug.
  Розмір: 400 кг
  Виконавець: ТОВ "АРТХАУС"
  Промислові конструкції

  Завод з виробництва добрив

  Xypex ConcentrateModified і Patch'n Plug були використані для ремонту та відновлення станції очищення стічних вод. До використання Xypex відбувся сильний витік в усі резервуари. Xypex успішно зупинив цей витік.
  Мости

  Мости - по дорозі в аеропорт

  Київ Тротуари, збірні балки та поверхню трьох мостів, що ведуть в аеропорт з Києва, були оброблені одним шаром Xypex Concentrate та одним шаром Xypex Modified.
  Збір та очищення стічних вод

  Порт Одеса - Станція для очищення стічних вод

  Одеса Ця конструкція постраждала від пористих структур і тріщин на бетоні. Продукти Xypex були обрані для ремонту і захисту від подальшого пошкодження. Xypex Patch'n Plug, шар Concentrate, а потім шар Modified були нанесені по всій поверхні.
  Тунелі

  Станція метро Театральна

  Київ Волога просочувалася через бетон в роздягальні, складські та офісні приміщення. Продукти Xypex були обрані для усунення витоків. Проблемні зони були успішно ізольовані за допомогою  Xypex Concentrate, Modified and Patch'n Plug. До використання Xypex всі інші спроби зупинити витік води не увінчалися успіхом.
  Промислові конструкції

  Хімічний завод

  Одеса Продукти Xypex використовувалися для запобігання витоків і для захисту бетонної конструкції.

 • ДИСТРИБ’ЮТОР

  Vitalii Zublenko

  ТОВ СІЕСЕЛ ПРОДАКТС
  Tel: +380 (50) 352 38 47
  E-mail
 • Підписатися на е-новини
Scroll to top