img_3501

Бомбосховище в школі м. Житомир, Україна

Підвальне приміщення в одній із шкіл м. Житомир було облаштуване для використанняв якості бомбосховища під час повітряних тривог. Через проблему з ґрунтовими водамита під час дощів, стіни приміщення суттєво набирали вологу.Для надійної гідроізоляції стін, стелі та підлоги було вирішено застосуватиXypex ConcentrateтаXypex Patch’n’Plug.

Розмір: 400 кг
Виконавець:ТОВ"АРТХАУС"

 • Xypex Catalogue

  Каталог Xypex

  Цифровий каталог містить огляд компанії, продукції, формат CSI (Інституту будівельних специфікацій), схематичні малюнки, список проектів по всьому світу та багато іншого.

   

  Примітка: З огляду на великий розмір файлу, його завантаження може зайняти певний час. Швидкість залежить від Вашого інтернет-з’єднання.

 • tn-brochure

  Корпоративна брошура Xypex

  Дізнайтеся як вже понад 50 років технологія кристалічної гідроізоляції Xypex слугує потребам споживачів бетону у більш ніж 90 країнах.
 • tn-no-equal

  Немає рівних

  Ця брошура містить деякі з наших зображень, отриманих за допомогою сканувального електронного мікроскопу (СЕМ). Вони слугують беззаперечним доказом утворення нерозчинної кристалічної структури в бетоні, обробленому Xypex. Технологія кристалізації Xypex дійсно НЕ МАЄ РІВНИХ.
 • London Poster

  Xypex в Лондоні

  Від найвищої будівлі Великої Британії до найбільш розкішної локації та безлічі захоплюючих конструкцій між ними – Xypex присутній всюди. Він надає продукти і послуги, щоб зробити бетон кращим.
 • ДИСТРИБ’ЮТОР

  Vitalii Zublenko

  ТОВ СІЕСЕЛ ПРОДАКТС
  Tel: +380 (50) 352 38 47
  E-mail
 • Підписатися на е-новини
Scroll to top