img_3501

Бомбосховище в школі м. Житомир, Україна

Підвальне приміщення в одній із шкіл м. Житомир було облаштуване для використанняв якості бомбосховища під час повітряних тривог. Через проблему з ґрунтовими водамита під час дощів, стіни приміщення суттєво набирали вологу.Для надійної гідроізоляції стін, стелі та підлоги було вирішено застосуватиXypex ConcentrateтаXypex Patch’n’Plug.

Розмір: 400 кг
Виконавець:ТОВ"АРТХАУС"

Понад 50 років тому, демонструючи блискучу винахідливість, група хіміків з Xypex Chemical Corporation розробила технологію, яка змінила спосіб захисту бетону від проникнення рідин.

tech-banner

В основі розробки кристалічної технології Xypex лежало глибоке розуміння хімічного та фізичного складу бетону. Бетон - це пористий матеріал. Капілярна структура бетону є його природною властивістю і дозволяє пропускати воду та інші рідини. Дослідники компанії Xypex виявили здатність хімічної обробки бетону заповнити ці капіляри, запобігаючи проникненню води та інших рідин з будь-якого боку. Шляхом дифузії, реакційні хімічні речовини продуктів Xypex потрапляють в капіляри бетону та розповсюджуються ними, використовуючи воду як провідник. Цей процес запускає хімічну реакцію між Xypex, вологою та побічними продуктами гідратації цементу, формуючи нову нерозчинну кристалічну структуру. Ця цілісна структура заповнює капілярні тунелі, роблячи бетон водонепроникним.

Той факт, що технологія кристалізації Xypex наразі застосовується в тисячах різноманітних гідроізоляційних проектах по всьому світу, є підтвердженням ефективності концепції. Ідея технології кристалічної гідроізоляції розвинулася завдяки хімікам Xypex, які досліджували склад бетону та знайшли спосіб вдосконалити його. Сьогодні, ми залишаємося вірними цій традиції.

 
 • Загальні відомості про кристалічну технологію Xypex

  В основі розробки кристалічної технології Xypex було глибоке розуміння фізико-хімічних властивостей бетону. Бетон пористий. Його капіляри є природними елементами його структури і допускають проникнення води та інших рідин.

  Розробники Xypex створили матеріал для хімічної обробки бетону, який дозволяє заповнити зазначені капіляри, щоб запобігти попадання води та інших рідин з будь-якого напрямку. Подібна інтегральна структура заповнює капілярні системи бетону, роблячи його водонепроникним.
  2
 • Анімація кристалічної гідроізоляційної технології Xypex

  Спосіб, яким кристалічна технологія Xypex забезпечує гідроізоляцію та захист бетону, продовжує викликати значне зацікавлення у замовників і будівельних організацій по всьому світу. Значне збільшення одного капіляра в цій анімації показує, як продукт Xypex проникає в бетон та як відбувається каталітична реакція, що призводить до утворення нерозчинних кристалів, а також бетонної структури, яка залишається водонепроникною навіть в умовах найсильнішого гідростатичного напору.
  3
 • ДИСТРИБ’ЮТОР

  Vitalii Zublenko

  ТОВ СІЕСЕЛ ПРОДАКТС
  Tel: +380 (50) 352 38 47
  E-mail
 • Підписатися на е-новини
Scroll to top