xypex Vandens nuotėkų perdirbimo stotis

Vandens nuotėkų perdirbimo stotis

Druskininkai

Maišant betoną stočiai į ruošinį buvo įmaišyti 5 kg/m3 „Xypex Admix C-1000“. Buvo naudojami plastifikatoriai ir lėtikliai, tačiau tyrimo rezultatai parodė, kad joks priedas neturėjo poveikio „Xypex Admix“ veikimo našumui. Jau paruoštas betonas buvo padengtas 0,8 kg/m2 „Xypex Concentrate“. Pradinė betono klasė W6 dėl „Xypex“ priedų buvo pagerinta iki W12 klasės.

 • agriculture

  Žemės ūkis

  „Xypex” produktai yra nepamainomi hidroizoliuojant ir apsaugant betoną nuo vandens skverbimosi dėl hidrostatinio slėgio ir intensyvių chemikalų atakos – problemų, kurios standartiškai siejamos su trumpesniu betoninių žemės ūkio struktūrų tarnavimo laiku.

 • dams

  Užtvankos ir drėkinimas

  Betoninių užtvankų ir drėkinimo konstrukcijų struktūrinis vientisumas priklauso nuo plieno armatūros apsaugos nuo korozijos. Nepakankama hidroizoliacija, įtrūkimai, jungčių gedimas, cheminės atakos, šarminių junginių reakcija ir dilimas yra tos priežastys, dėl kurių betonas gali nusidėvėti. Per neilgą laikotarpį tai gali sąlygoti vandens praradimą, vandens srauto susilpnėjimą ir neplanuotas remonto išlaidas.

 • industry

  Industrinės konstrukcijos

  Industrines betono konstrukcijas nuolat veikia hidrostatinis slėgis, sulfatai, chloridai ir kiti intensyvūs chemikalai. Be reikiamos apsaugos iškyla pavojus betono struktūriniam vientisumui, todėl prireikia brangaus atkūrimo ir sutrumpėja tarnavimo laikas.

 • power

  Stiprumas ir komunalinės paslaugos

  Dėl savo pobūdžio hidrostatinis slėgis ir cheminė ataka gali stipriai pakenkti betono stiprumui ir komunalinių paslaugų struktūroms. Be reikiamos apsaugos iškyla pavojus struktūriniams vientisumui, todėl prireikia brangaus atkūrimo ir sutrumpėja tarnavimo laikas.

 • bridges

  Tiltai

  Gelžbetoniniams tiltams nuolat kenkia destruktyvus drėgmės ir chlorido sukeltos korozijos poveikis. Be reikiamos apsaugos kyla pavojus tilto struktūriniam vientisumui, kuris sąlygoja brangų atkūrimą ir trumpesnį tarnavimą.

 • marine

  Jūrinės konstrukcijos

  Gelžbetoninėms jūrinėms konstrukcijoms nuolat kenkia destruktyvus drėgmės ir chlorido sukeltos korozijos poveikis. Be reikiamos apsaugos kyla pavojus jūrinės konstrukcijos struktūriniam vientisumui, kuris sąlygoja brangų atkūrimą ir trumpesnį tarnavimą.

 • water-treatment

  Vandens valymo įrengimai

  Vandens valymo įrenginių rezervuarų struktūrinis vientisumas visiškai priklauso nuo plieno armatūros apsaugos nuo korozijos. „Xypex“ turi didelę savivaldybės infrastruktūros hidroizoliacijos bei apsaugos patirtį ir yra pripažintas pagrindiniu vandens valymo industrijos žaidėju.

 • foundations

  Statinių pamatai bendrai

  Dėl hidrostatinio slėgio ir vandens nuotėkio, susijusio su aukštais vandens lygiais, gali kilti didelis pavojus pastatų pamatų, tiek įgilintų, tiek esančių negiliai, struktūriniam vientisumui. „Xypex“ netoksiška kristalinė technologija apsaugo tūkstančius pamatų visame pasaulyje.

 • wwtp

  Nuotekų surinkimas ir valymas

  Mikrobų sukelta korozija ir vandens įsiskverbimas yra dvi pagrindinės problemos, būdingos srutų surinkimo ir nuotekų valymo konstrukcijoms. Mūsų „Xypex Crystalline“ technologija pasiteisino rekonstruotose taip pat naujose srutų ir nuotekų valymo sistemose ir yra laikoma geriausia kovojant su cheminėmis atakomis esant sunkioms biocheminėmis sąlygomis ir atsparia vandens įsiskverbimui net esant labai dideliam hidrostatiniam slėgiui.

 • tunnels

  Tuneliai

  Dėl jų pobūdžio ir vietos tuneliams gali iškilti didelis pavojus dėl hidrostatinio slėgio ir vandens nuotėkio, susijusio su aukštais vandens lygiais. „Xypex“ turi didelę patirtį tunelių hidroizoliacijos ir apsaugos srityje.

 • PLATINTOJAS

  Gintaras Vizbaras

  Tel: 37-330686
  El. paštas
 • Registruotis el. naujienoms
Scroll to top