xypex Vandens nuotėkų perdirbimo stotis

Vandens nuotėkų perdirbimo stotis

Druskininkai

Maišant betoną stočiai į ruošinį buvo įmaišyti 5 kg/m3 „Xypex Admix C-1000“. Buvo naudojami plastifikatoriai ir lėtikliai, tačiau tyrimo rezultatai parodė, kad joks priedas neturėjo poveikio „Xypex Admix“ veikimo našumui. Jau paruoštas betonas buvo padengtas 0,8 kg/m2 „Xypex Concentrate“. Pradinė betono klasė W6 dėl „Xypex“ priedų buvo pagerinta iki W12 klasės.

 • Projektai
  Statinių pamatai bendrai

  Javų saugykla

  Pakruojis Grūdų saugyklos talpų betonas buvo padengtas „Xypex Concentrate“ ir „Modified“, siekiant apsaugoti javus nuo gruntinių vandenų.
  Statinių pamatai bendrai

  MAGNUM verslo centras

  Kaunas Naujai statomo verslo cento MAGNUM Kaune, Karaliaus Mindaugo prospekte pamatinės konstrukcijos hidroizoliavimui buvo pasirinkta naudoti betono priedą Xypex Admix C-1000 NF padarant patį betoną nelaidų ir nenaudoti paviršinių tepamų ar klijuojamų dangų. Darbo siūlėms ir sujungimams naudotos metalinės tarpinės. Projekte yra 2 požeminiai aukštai, didžiąją jų dalų užima automobilių parkingas. Planuojamas gruntinio vandens lygis – 8m virš pamatinės plokštės. Pamatų betonavimo darbai buvo pradėti 2017 metų gruodžio mėnesį ir baigti 2019 metų pirmoje pusėje. Pabaigus darbus ir išjungus siurblius prabėgimų pastebėta nebuvo.
  Vandenį išlaikančios konstrukcijos

  Miesto fontanas

  Panevėžys Visi šio miesto fontano betoniniai paviršiai buvo padengti dviem „Xypex Concentrate“ ir „Modified“ sluoksniais. Kadangi darbai buvo atliekami šaltu oru, „Xypex“ sluoksnių apsaugai fontanas buvo apdengtas ir šildomas.
  Nuotekų surinkimas ir valymas

  Vandens nuotėkų perdirbimo stotis

  Druskininkai Maišant betoną stočiai į ruošinį buvo įmaišyti 5 kg/m3 „Xypex Admix C-1000“. Buvo naudojami plastifikatoriai ir lėtikliai, tačiau tyrimo rezultatai parodė, kad joks priedas neturėjo poveikio „Xypex Admix“ veikimo našumui. Jau paruoštas betonas buvo padengtas 0,8 kg/m2 „Xypex Concentrate“. Pradinė betono klasė W6 dėl „Xypex“ priedų buvo pagerinta iki W12 klasės.

 • PLATINTOJAS

  Gintaras Vizbaras

  Tel: 37-330686
  El. paštas
 • Registruotis el. naujienoms
Scroll to top