xypex Vandens nuotėkų perdirbimo stotis

Vandens nuotėkų perdirbimo stotis

Druskininkai

Maišant betoną stočiai į ruošinį buvo įmaišyti 5 kg/m3 „Xypex Admix C-1000“. Buvo naudojami plastifikatoriai ir lėtikliai, tačiau tyrimo rezultatai parodė, kad joks priedas neturėjo poveikio „Xypex Admix“ veikimo našumui. Jau paruoštas betonas buvo padengtas 0,8 kg/m2 „Xypex Concentrate“. Pradinė betono klasė W6 dėl „Xypex“ priedų buvo pagerinta iki W12 klasės.

 • Xypex Catalogue

  „Xypex” katalogas

  Šiame skaitmeniniame kataloge pateikiama įmonės, produktų apžvalga, CSI formatas, schemiški brėžiniai ir projektų visame pasaulyje rinkinys ir žymiai daugiau.


  Pastaba: tai yra didelis failas ir jo atsisiuntimas gali kiek užtrukti, priklausomai nuo jūsų internetinio ryšio.

 • tn-brochure

  „Xypex” įmonės brošiūra

  Sužinokite, kaip daugiau nei 50 metų „Xypex” kristalinė hidroizoliacinė technologija tarnauja betono naudotojams daugiau nei 90 šalių.

 • tn-no-equal

  Lygių nėra

  Ši brošiūra yra kai kurių mūsų skenuojančio elektroninio mikroskopo (SEM) vaizdų rinkinys, kur pateikiami įrodymai apie netirpios kristalinės struktūros susidarymą „Xypex” apdorotame betone. „Xypex Crystalline” technologijai tikrai  NĖRA LYGIŲ.

 • London Poster

  „Xypex” Londone

  Nuo aukščiausio Jungtinės Karalystės pastato iki Londono prabangiausio objekto ir begalės tarpinių struktūrų, „Xypex” visur užtikrina produktų ir paslaugų teikimą, kad betonas taptų geresniu. 

 • PLATINTOJAS

  Gintaras Vizbaras

  Tel: 37-330686
  El. paštas
 • Registruotis el. naujienoms
Scroll to top