xypex Vandens nuotėkų perdirbimo stotis

Vandens nuotėkų perdirbimo stotis

Druskininkai

Maišant betoną stočiai į ruošinį buvo įmaišyti 5 kg/m3 „Xypex Admix C-1000“. Buvo naudojami plastifikatoriai ir lėtikliai, tačiau tyrimo rezultatai parodė, kad joks priedas neturėjo poveikio „Xypex Admix“ veikimo našumui. Jau paruoštas betonas buvo padengtas 0,8 kg/m2 „Xypex Concentrate“. Pradinė betono klasė W6 dėl „Xypex“ priedų buvo pagerinta iki W12 klasės.

Sveiki prisijungę prie „Xypex“ Lietuvoje

Šiuo metu esate „Xypex“ pardavėjo internetinėje svetainėje lietuvių kalba. Čia galite sužinoti apie mūsų gaminius ir paslaugas, pamatyti demonstruojamus vietinius projektus, tiesiogiai susisiekti su regioniniais pardavėjais ir užduoti jiems bet kokių klausimų arba užklausų dėl pardavimų. Norėdami pereiti į „Xypex“ pasaulinę internetinę svetainę, bet kuriuo metu tiesiog spustelėkite čia www.xypex.com.

Patentuoti „Xypex Crystalline Waterproofing“ kristaliniai hidroizoliaciniai gaminiai, padarantys medžiagas nelaidžias vandeniui, yra parduodami ir sandėliuojami pagal „Xypex Chemical Corporation“ licenciją. Daugiau nei 50 metų daugiau nei 90 šalių moderni „Xypex Crystalline Waterproofing“ technologija saugo betono infrastruktūras.

„Xypex Crystalline“ technologija buvo išbandyta visame pasaulyje sudėtingomis klimato sąlygoms ir įvairiose statybų situacijose bei buvo patvirtinti tūkstančiai jos naudojimo būdų. Šiandien „Xypex“ nustato griežtus našumo ir kokybės reikalavimus, kurie vis dažniau yra taikomi įvairiose srityse pritaikomam betonui.

  • PLATINTOJAS

    Gintaras Vizbaras

    Tel: 37-330686
    El. paštas
  • Registruotis el. naujienoms
Scroll to top