xypex Vandens nuotėkų perdirbimo stotis

Vandens nuotėkų perdirbimo stotis

Druskininkai

Maišant betoną stočiai į ruošinį buvo įmaišyti 5 kg/m3 „Xypex Admix C-1000“. Buvo naudojami plastifikatoriai ir lėtikliai, tačiau tyrimo rezultatai parodė, kad joks priedas neturėjo poveikio „Xypex Admix“ veikimo našumui. Jau paruoštas betonas buvo padengtas 0,8 kg/m2 „Xypex Concentrate“. Pradinė betono klasė W6 dėl „Xypex“ priedų buvo pagerinta iki W12 klasės.

Mes ne visada mojuojame savo žalia, draugiška aplinkai vėliava, bet „Xypex” ir jo kristalinių betono hidroizoliacinių produktų šeima visada palaikė jaukų ryšį su savo aplinka.  

sustain-banner

Buvimas daugiau nei 90 šalių daugiau nei 50 metų suteikė mums globalų supratimą apie aplinkos apsaugos standartus ir lūkesčius. Mes ir toliau remiame tokias programas kaip ISO ir pastatų įvertinimo sistemas, pvz., LEED, kurios stiprina produktų kokybę, įmonių atsakomybę ir aktualizuoja šiandienos aplinkosaugos problemas. Nuolatiniai „Xypex“ įsipareigojimai yra būti čia ir būti žaliu.

Energijos vartojimo efektyvumas, medžiagų pasirinkimas, poveikio aplinkai mažinimas ir VOC mažinimas yra „žalieji” privalumai, kuriuos netoksiški „Xypex” produktai dovanoja statybų pasauliui ir taip pat aplinkos tvarumo siekimas.

Medžiagų ir darbo sanaudų mažinimas

„Xypex Crystalline Waterproofing” gali būti naudojamas kaip betono mišinys, šitaip sumažinant darbo sąnaudas, kurių reikia membranoms arba dangoms įdiegti bei gerokai sumažinti lėšų ir medžiagų poreikį.Betono perdirbimas

Betonas, kuris hidroizoliuojamas „Xypex” kristaliniais produktais (dangomis, kietikliu arba mišiniu) yra visiškai perdirbamas, o betono, kuris turi susietą membraną, perdirbti negalima.Ilgalaikis sprendimas

Skirtingai nei membranos ir kitos paviršiaus dangos, „Xypex Crystalline Waterproofing” negalima pradurti arba sugadinti užpildymo metu ir jis negenda bėgant laikui.

Lakieji organiniai junginiai (VOC)

„Xypex Crystalline Waterproofing” sudėtyje nėra VOC. Todėl jis turi pranašumą prieš skysčio izoliavimo membranas, kuriose yra daug VOC.Atmosferinis CO2 sumažinimas

Kadangi cemento gamyba stipriai įtakoja atmosferinio CO2 susidarymą, būtina rasti būdų, kaip sumažinti cemento sunaudojimą. Labai išpopuliarėjo lakiųjų pelenų ir šlako pakaitalai betono mišinyje. „Xypex Admix C-500“ hidroizoliacinis mišinys yra efektyvus betono hidroizoliacinis produktas, kuriame daug lakiųjų pelenų ir šlakinio cemento. Tai leidžia naudoti pakaitalų mišinius.

  • PLATINTOJAS

    Gintaras Vizbaras

    Tel: 37-330686
    El. paštas
  • Registruotis el. naujienoms
Scroll to top