Linnamae1

Linnamäe hüdro elektrijaam

Jõesuu village

Linnamäe hüdroelektrijaam onEesti võimsaim,mis alustas esmakordselt töödjuba1924. aastal.Elektrijaama paisu allavoolunõlva betoon oli kahjustunud ja vajas taastamist.Paisu tehniliseseisukorra parandamiseks eemaldati allavoolunõlva lagunenud betoon ja taastatipaisu pind uuearmeeritud betooni abil. Uue betooni veepidavuse ja vastupidavuse tõstmiseks kasutati Xypex AdmixC-1000 NF betoonilisandit.

 • agriculture

  Põllumajandus

  Xypexi tooted mängivad võtmerolli betooni hüdroisoleerimisel ning kaitsmisel survelise vee sissetungi ja keemilise rünnaku vastu, mis on põhilisteks probleemideks betoonist põllumajanduskonstruktsioonide eluea lühendamisel.

 • dams

  Tammid ja niisutamine

  Betoonist tammide ja niisutusrajatiste konstruktiivne püsivus sõltub nende armatuurterase kaitsmisest korrosiooni vastu. Betooni lagunemist põhjustavateks probleemideks on ebapiisav hüdroisolatsioon, pragunemine, vuukide purunemine, keemilised rünnakud ja mehaaniline hõõrdumine. Taolised probleemid võivad kiiresti põhjustada veekadu, veevoolu vähenemist ja ootamatuid hoolduskulusid. 

 • industry

  Tööstusehitised

  Tööstusehitiste betoonkonstruktsioonid puutuvad pidevalt kokku survelise vee, sulfaatide, kloriidide ja teiste agressiivsete kemikaalidega. Ilma tõhusa kaitselahenduseta on nende  betoonkonstruktsioonide vastupidavus peatselt ohus, viies kulukate rekonstrueerimistöödeni või lühenenud kasutuseani. 

 • power

  Energiataristu

  Energiataristusse kuuluvad raudbetoonkonstruktsioonid võivad saada tõsiselt kahjustada survelise vee ja agressiivsete kemikaalidega kokkupuutel. Ilma tõhusa kaitselahenduseta on nende betoonkonstruktsioonide vastupidavus peatselt ohus, viies kulukate rekonstrueerimistöödeni või lühenenud kasutuseani. 

 • bridges

  Sillad

  Raudbetoonist sillad puutuvad pidevalt kokku niiskuse ja kloriidide poolt põhjustatud korrosiooni hävitava mõjuga. Ilma tõhusa kaitselahenduseta on silla betoonkonstruktsioonide vastupidavus peatselt ohus, viies kulukate rekonstrueerimistöödeni või lühenenud kasutuseani.

 • marine

  Mereehitised

  Raudbetoonist mereehitised puutuvad pidevalt kokku niiskuse ja kloriidide poolt põhjustatud korrosiooni hävitava mõjuga. Ilma tõhusa kaitselahenduseta on mereehitiste betoonkonstruktsioonide vastupidavus peatselt ohus, viies kulukate rekonstrueerimistöödeni või lühenenud kasutuseani. 

 • water-treatment

  Veepuhastusjaamad

  Veepuhastusjaamades asuvate mahutite konstruktiivne püsivus sõltub nende armatuurterase kaitsmisest korrosiooni vastu. Xypexil on laialdased kogemused munitsipaalinfrastruktuuri hüdroisolatsiooni ja kaitse vallas ning seda tunnistatakse veepuhastustööstuses võtmetegijana. 

 • foundations

  Hoonete maa-alused konstruktsioonid

  Hoonete madal- kui ka sügavvundamentide konstruktiivset püsivust võib tõsiselt kahjustada kõrgest veetasemest tulenev hüdrostaatiline rõhk ja veelekked. Xypexi mittemürgine kristallatsioonitehnoloogia kaitseb tuhandeid vundamente kogu maailmas. 

 • wwtp

  Reovee kogumine ja töötlemine

  Mikrobioloogiline korrosioon ja vee sissetungimine on kaks põhiprobleemi, mis on seotud reovee kogumise ja puhastamisega. Xypexi kristallatsioonitehnoloogia on end tõestanud nii taastatud kui ka uutes kanalisatsiooni- ja reoveepuhastusehitistes. Seda peetakse parimaks lahenduseks keemilise rünnaku vastu rasketes biokeemilistes tingimustes ning vee sissetungi vastu isegi äärmusliku hüdrostaatilise rõhu korral. 

 • tunnels

  Tunnelid

  Tänu nende olemusele ja asukohale võivad tunneleid tõsiselt ohustada kõrgest põhjaveetasemest tingitud hüdrostaatiline rõhk ja veelekked. Xypexil on ulatuslik kogemuste pagas tunnelite hüdroisolatsiooni ja kaitse vallas.

 • LEVITAJA

  Karl Kuus

  Tel: +372 50 68 087
  E-post
 • E-uudiste register
Scroll to top