Linnamae1

Linnamäe hüdro elektrijaam

Jõesuu village

Linnamäe hüdroelektrijaam onEesti võimsaim,mis alustas esmakordselt töödjuba1924. aastal.Elektrijaama paisu allavoolunõlva betoon oli kahjustunud ja vajas taastamist.Paisu tehniliseseisukorra parandamiseks eemaldati allavoolunõlva lagunenud betoon ja taastatipaisu pind uuearmeeritud betooni abil. Uue betooni veepidavuse ja vastupidavuse tõstmiseks kasutati Xypex AdmixC-1000 NF betoonilisandit.

 • Xypex Catalogue

  Xypexi kataloog

  Meie digikataloog sisaldab endas ülevaadet ettevõttest, toodetest, CSI formaadist, tüüpjoonistest, ülemaailmsetest projektidest ja paljust muust.

  NB! Tegemist on suure failiga, mille allalaadimise kiirus sõltub teie internetiühendusest.

   
 • tn-brochure

  Xypexi ettevõtte brošüür

  Avastage, kuidas juba üle 50 aasta ja enam kui 90 riigis on Xypexi kristallatsioonil põhinev hüdroisolatsiooni tehnoloogia olnud abiks betoonkonstruktsioonide rajamisel.

 • tn-no-equal

  Võrdväärset pole

  See brošüür sisaldab valikut meie skaneeriva elektronmikroskoopia (SEM) pildigaleriist, mis pakub kindlaid tõendeid lahustumatu kristallstruktuuri moodustumise kohta Xypexiga töödeldud betoonis. Xypexi kristallatsioonitehnoloogiale pole tõesti võrdväärset. 

 • London Poster

  Xypex Londonis

  Alates Ühendkuningriigi kõrgeimast hoonest kuni Londoni luksuslikumate kinnisvarade ning hulgaliselt nende vahele jäävate põnevate ehitisteni - Xypex on igal pool, pakkudes betooni parendavaid tooteid ja teenuseid. 

 • LEVITAJA

  Karl Kuus

  Tel: +372 50 68 087
  E-post
 • E-uudiste register
Scroll to top