Linnamae1

Linnamäe hüdro elektrijaam

Jõesuu village

Linnamäe hüdroelektrijaam onEesti võimsaim,mis alustas esmakordselt töödjuba1924. aastal.Elektrijaama paisu allavoolunõlva betoon oli kahjustunud ja vajas taastamist.Paisu tehniliseseisukorra parandamiseks eemaldati allavoolunõlva lagunenud betoon ja taastatipaisu pind uuearmeeritud betooni abil. Uue betooni veepidavuse ja vastupidavuse tõstmiseks kasutati Xypex AdmixC-1000 NF betoonilisandit.

 • whitepaper precast

  Betoonist kanalisatsioonielementide kaitsmine Xypexi kristallatsioonitehnoloogia abil

  Kanalisatsioonielemente ohustavad nii keemilised rünnakud kui ka füüsilised kahjustused. Keemiline rünnak on neist kõige levinum ning sellel on kaks peamist tegurit: happerünnak ja sulfaadirünnak. Väävelhappe ja sulfaatide rünnak reoveestruktuuridele on otsene mikrobioloogilise protsessi tulemus, mis muudab vesiniksulfiidi ühendid väävelhappeks. Seda nimetakse ka mikrobioloogiliseks korrosiooniks.
 • whitepaper elevator

  Liftišahtide hüdroisoleerimine Xypexi kristallatsioonitehnoloogia abil

  Liftišahtide raudbetoonist põhjad on väga vastuvõtlikud vee sissetungimisele, mis mõjutab nende konstruktsioonide püsivust. Järgnevas juhendis hinnatakse erinevaid liftišahtide hüdroisolatsiooni meetodeid lähtudes nende töökindlusest, ligipääsetavusest ja pikaajalisest vastupidavusest. Juhendis on erilist rõhku pandud kristallatsioonil põhinevale hüdroisolatsioonile ning selle kasutamisele pikaajalise lahendusena nii uute liftišahtide ehitamisel, kui ka olemasolevate šahtide remontimisel.
 • whitepaper chloride

  Betoonkonstuktsioonide jätkusuutlikkus Xypexi kristallatsioonitehnoloogia abil

  Betoonkonstruktsioonide jätkusuutlikkus sõltub nende tugevusest ja vastupidavusest. Samuti saab betoonkonstruktsioonide jätkusuutlikkust määratleda keskkonnamõjuna nende eluea jooksul. Betooni omaduste parendamise läbi saame pikendada nende konstruktsioonide eluiga, mis omakorda aitab kaasa keskkonnamõjude vähendamisele.
 • LEVITAJA

  Karl Kuus

  Tel: +372 50 68 087
  E-post
 • E-uudiste register
Scroll to top