Linnamae1

Linnamäe hüdro elektrijaam

Jõesuu village

Linnamäe hüdroelektrijaam onEesti võimsaim,mis alustas esmakordselt töödjuba1924. aastal.Elektrijaama paisu allavoolunõlva betoon oli kahjustunud ja vajas taastamist.Paisu tehniliseseisukorra parandamiseks eemaldati allavoolunõlva lagunenud betoon ja taastatipaisu pind uuearmeeritud betooni abil. Uue betooni veepidavuse ja vastupidavuse tõstmiseks kasutati Xypex AdmixC-1000 NF betoonilisandit.

Kuigi me ei kuuluta tihti oma keskkonnasõbralikkusest, on Xypexil ja tema tooteperel alati olnud soojad suhted ümbritseva keskkonnaga.

sustain-banner

Üle 50 aastane kogemus enam kui 90 riigis on andnud meile ülemaailmse arusaama keskkonna jätkusuutlikkuse ootustest ja standarditest. Jätkame programmidega ISO ja ehitiste hindamissüsteemide nagu LEED toetamist, mis keskenduvad toodete kvaliteedile, ettevõtete vastutustundlikkusele ja tänastele keskkonnaküsimustele. Xypexi jaoks tähendab keskkonnasõbralikkus pidevat pühendumist.

Energiatõhusus, materjalide optimaalne valik, ehitusplatsi mõjude vähendamine ja lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC) vähendamine on mittemürgiste Xypexi lahenduste poolt pakutavateks eelisteks ehitussektorile ning keskkonnasäästlikkusele.

 

Materjali- ja tööjõukulude vähendamine

Xypexi kristallatsioonil põhinevat hüdroisolatsiooni saab lisandina betooni segada, kõrvaldades membraanide paigaldamiseks vajalikud tööjõu- ja finantskulud ning täiendava materjali vajaduse.Betooni taaskasutus

Xypexiga töödeldud betoon on täielikult taaskasutatav, samas kui peale kleebitud membraaniga betoon seda ei ole.Püsiv lahendus

Xypexi kristallatsioonil põhinev hüdroisolatsioon ei vaja täiendavat kaitset tagasitäite tegemisel ega kaota oma hüdroisoleerivaid omadusi vananedes võrreldes traditsiooniliste hüdroisolatsioonimembraanidega.

Lenduvad orgaanilised ühendid (VOC)

Xypexi kristallatsioonil põhinevad hüdroisolatsioonmaterjalid ei sisalda endas lenduvaid orgaanilisi ühendeid. See annab neile suure eelise võrreldes vedelmembraanidega, mis sisaldavad märkimisväärses koguses lenduvaid orgaanilisi ühendeid.Süsihappegaasi vähendamine atmosfääris

Kuna tsemendi tootmine mõjutab olulisel määral süsihappegaasi kogust atmosfääris on oluline leida võimalusi kuidas tsemendi tarbimist vähendada. Levinud on lendtuha ja räbutsemendi lisamine betoonisegusse. Xypex Admix C-500 hüdroisoleeriv lisand on väga efektiivne toode kõrge lendtuha ja räbu sisaldusega betooni hüdroisoleerimiseks. See võimaldab tõhusalt kasutada kõrge asendussisaldusega betoonisegusid.

  • LEVITAJA

    Karl Kuus

    Tel: +372 50 68 087
    E-post
  • E-uudiste register
Scroll to top