xypex Enerjisa Santrali

Enerjisa Santrali

İzmit

Bu santralin deprem sonucunda hasar gören kısımları Xypex kullanılarak tamir edildi. Galeri perde duvarları, tavanlar ve döşeme plakalarının su yalıtımı Xypex Concentrate, Modified ve Patch'n Plug kullanılarak gerçekleştirildi.

Xypex Türkiye Sitesine Hoş Geldiniz

Şu anda Xypex Türkiye Distribütör Sitesini ziyaret ediyorsunuz. Burada ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilir, yerel projelerimizi görebilir ve sorularınız veya satış istekleriniz için Bölge Distribütörünüz ile doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Xypex Global Sitesine gitmek isterseniz şuraya tıklamanız yeterli: www.xypex.com.

Xypex'in özel Crystalline Su Yalıtım ürünlerini Xypex Chemical Corporation'ın lisansıyla stokluyor, satıyor ve destek veriyoruz. 50 yılı aşkın bir süredir, 90'den fazla ülkede, devrim niteliğindeki Xypex Crystalline Su Yalıtım Teknolojisi beton altyapıları koruyor.

Dünyanın dört bir köşesinde, en zorlu iklimler ve en farklı inşaat alanlarında, Xypex Crystalline Teknolojisi binlerce uygulamada kullanılarak test edildi ve kendini ispatladı. Günümüzde, Xypex kendi alanında mükemmeliyet standartlarını belirliyor ve her geçen gün daha fazla beton uygulamasında bir kriter olarak gösterilmeye ve kullanılmaya devam ediyor.

  • DISTRIBÜTÖR

    Ebru Sonmez

    Tel: +90 216 5744740
    E-posta
  • E-Haberlere Kaydol
Scroll to top