xypex Diaľničný Most Skala – Nemšová

Diaľničný Most Skala – Nemšová

Táto diaľnica zároveň tvorí protipovodňovú bariéru na rieke Váh. Dve vrstvy prípravkov Xypex Concentrate a Modified sa použili na vodotesné odtokové kanály a šachty, do ktorých sa zachytáva voda z diaľnice, ktorá so sebou unáša oleje a chemikálie. Dvomi vrstvami prípravkov Xypex boli ošetrené aj stĺpy na niekoľkých mostných častiach

 • Xypex Catalogue

  Katalóg Xypex

  Tento digitálny katalóg obsahuje prehľad spoločnosti, výrobkov, formát CSI, schematické nákresy, množstvo projektov z celého sveta a ešte oveľa viac.


  Poznámka: Ide o veľký súbor a stiahnutie môže v závislosti od vášho internetového pripojenia chvíľu trvať.

 • tn-brochure

  Firemná brožúra Xypex

  Zistite, ako už vyše 50 rokov slúži technológia zabezpečenia vodonepriepustnosti pomocou kryštalizácie betónu vo vyše 90 krajinách.

 • tn-no-equal

  No Equal

  Táto brožúra je zbierkou niektorých z našich snímok s použitím skenovacieho elektrónového mikroskopu (SEM), ktoré poskytujú definitívny dôkaz vzniku nerozpustnej kryštalickej štruktúry v betóne ošetrenom prípravkom Xypex. Technológii Xypex Crystalline sa skutočne nič nevyrovná - No Equal.

 • London Poster

  Xypex v Londýne

  Xypex nájdete na množstve miest: od najvyššej budovy v Spojenom kráľovstve po najluxusnejšiu adresu v Londýne, ako aj v množstve ďalších stavieb medzi tým. Ponúkame pritom výrobky a služby, ktoré zlepšujú vlastnosti betónu.
 • DISTRIBÚTOR

  Drahomir Ilavsky

  Tel: 905-810-777
  E-mail
 • Prihlásiť sa na e-novinky
Scroll to top