xypex Diaľničný Most Skala – Nemšová

Diaľničný Most Skala – Nemšová

Táto diaľnica zároveň tvorí protipovodňovú bariéru na rieke Váh. Dve vrstvy prípravkov Xypex Concentrate a Modified sa použili na vodotesné odtokové kanály a šachty, do ktorých sa zachytáva voda z diaľnice, ktorá so sebou unáša oleje a chemikálie. Dvomi vrstvami prípravkov Xypex boli ošetrené aj stĺpy na niekoľkých mostných častiach

Víta vás spoločnosť Hydrostop s.r.o.

Nachádzate sa na stránke distribútora výrobkov spoločnosti Xypex pre Slovenskú republiku. Nájdete tu informácie o našich výrobkoch a službách, môžete si pozrieť referenčné stavby a zároveň kontaktovať distribútora so všetkými technickými a obchodnými otázkami. Ak by ste chceli navštíviť globálnu stránku spoločnosti Xypex, kliknite sem www.xypex.com.

Distribúcia produktov Xypex a technická podpora sa poskytuje na základe zmluvy so spoločnosťou Xypex Chemical Corporation. Už viac ako 50 rokov a vo viac ako 90 krajinách chráni prelomová technológia Xypex Crystalline Waterproofing betónové konštrukcie.

Technológia Xypex Crystalline Technology bola testovaná a overená na tisíckach projektov po celom svete, v každom podnebí a pri rozličných konštrukčných projektoch. Dnes spoločnosť Xypex predstavuje technologického lídra vo svojom obore a jej výrobky sa používajú v stále väčšom množstve veľkých projektov využívajúcich betón.

 
  • DISTRIBÚTOR

    Drahomir Ilavsky

    Tel: 905-810-777
    E-mail
  • Prihlásiť sa na e-novinky
Scroll to top