xypex Rīgas Termoelektrocentrāle

Rīgas termoelektrocentrāle

Rīga

Rīgas termoelektrocentrāle ir jaunuzcelta elektroapakšstacija, kas nodrošina ūdens sildīšanu un pievadi Rīgas dzīvokļu centrālapkures sistēmai. Lai nodrošinātu ūdensnecaurlaidību betona krātuvei, kas paredzēta, lai sausumā uzglabātu apkures procesam nepieciešamo koka šķeldu, tika izmantoti 1080 kg Xypex Admix. Priekšroka tika dota tieši Xypex, nevis sākotnēji paredzētajiem bitumena produktiem.

Laipni aicināti Xypex Latvija

Jūs šobrīd apmeklējat Xypex izplatītāju vietni, kas pieejama latviešu valodā. Šeit jūs varat uzzināt par mūsu produktiem un pakalpojumiem, un apskatīt vietējo projektu prezentāciju, turklāt varat tieši sazināties ar reģionālo izplatītāju un uzdot savus jautājumus vai tirdzniecības pieprasījumus. Vienmēr, kad vēlaties pāriet uz Xypex globālo vietni, vienkārši noklikšķiniet šeit: www.xypex.com.
Mēs apgādājam, pārdodam un atbalstām Xypex patentētos Crystalline Waterproofing produktus saskaņā ar Xypex Chemical Corporation licenci. Fenomenālā Xypex Crystalline Waterproofing Technology ir vairāk kā 50 gadu aizsargājusi betona infrastruktūras vairāk kā 90 valstīs.

Xypex Crystalline Technology ir pārbaudīta un izmēģināta tūkstošiem pielietojumos ikvienā sarežģītā klimatā un atšķirīgā celtniecības situācijā visā pasaulē. Šodien Xypex nosaka augstus izcilības standartus savā jomā, un to turpina ieteikt un izmantot arvien vairāk un arvien nozīmīgākos betona pielietojumos.

Scroll to top