xenios

Xenios Binası

Binada sürekli olarak rutubete bağlı kabarma sorunları yaşanıyordu. Yüzeyin yapısal onarımı için Xypex Patch’n Plug, duvar ve zemin derzleri için ise Dry-Pac kullanıldı. Daha sonra kabarma sorununu gidermek amacıyla yüzeye Xypex Concentrate ve Modified uygulandı.
 • agriculture

  Tarım

  Xypex ürünleri, hidrostatik basınç ve agresif kimyasal saldırısından – – genellikle beton tarımsal yapıların azalan hizmet ömrü ile ilişkili sorunlar – dolayı su geçirmezliği sağlamada ve betonu su nüfuzundan korumada anahtar bir rol oynar. 

 • dams

  Barajlar ve Sulama

  Beton barajların ve sulama yapılarının yapısal bütünlüğü çelik takviyenin aşınmadan korunmasına bağlıdır. Yetersiz su geçirmezliği, çatlama, derz hatası, kimyasal saldırı, alkali agrega reaksiyonu ve aşınma, betonun bozulması ile sonuçlanacak sorunlardır. 

 • industry

  Endüstriyel Yapılar

  Endüstriyel beton yapılar, devamlı olarak hidrostatik basınca, sülfatlara, klorürlere ve diğer agresif kimyasallara maruz kalır. Uygun koruma olmadan betonun yapısal bütünlüğü kısa sürede riske atılarak pahalı ıslah çabalarına ve kısalan hizmet süresine neden olur.

 • power

  Güç ve Tesisler

  Yapısından dolayı, beton güç ve tesis yapıları hidrostatik basınç ve kimyasal saldırıdan ciddi ölçüde tehlike görebilir. Uygun koruma olmadan yapısal bütünlük kısa sürede riske atılarak pahalı ıslah çabalarına ve kısalan hizmet süresine neden olur.

 • bridges

  Köprüler

  Betonarme köprüler devamlı olarak nemin ve klorür kaynaklı aşınmanın yıkıcı etkilerinden dolayı saldırı altındadır. Uygun koruma olmadan köprünün yapısal bütünlüğü kısa sürede riske atılarak pahalı ıslah çabalarına ve kısalan hizmet süresine neden olur.

 • marine

  Deniz Yapıları

  Betonarme deniz yapıları devamlı olarak nem ve klörür kaynaklı aşınmanın yıkıcı etkilerinden dolayı saldırı altındadır. Uygun koruma olmadan deniz yapısının yapısal bütünlüğü kısa sürede riske atılarak pahalı ıslah çabalarına ve kısalan hizmet süresine neden olur.

 • water-treatment

  Su Arıtma Tesisleri

  Su arıtma tesislerinin bekleme tanklarının yapısal bütünlüğü tamamen çelik takviyenin aşınmadan korunmasına bağlıdır. Xypex, belediye altyapısının su yalıtımı ve korunması konusunda kapsamlı deneyime sahip olup su arıtma sektöründe kilit rol oynayan bir oyuncu olarak tanınmaktadır.

 • foundations

  Genel İnşaat Temelleri

  Bina temellerinin yapısal bütünlüğü, derin ya da sığ olduğuna bakılmaksızın, hidrostatik basınçtan ve yüksek su tabakalarıyla ilişkili su sızıntılarından dolayı ciddi risk altında olabilir. Xypex’in toksik olmayan Kristal Teknolojisi dünya çapında binlerce temeli korumaktadır.

 • wwtp

  Atık Su Toplama ve Arıtma

  Mikrobiyal kaynaklı aşınma ve su nüfuziyeti, kanalizasyon toplama ve atık su arıtma yapılarında yaygın olan iki başlıca sorundur. Xypex Kristal Teknolojimiz, rehabilite edilmiş ve aynı zamanda yeni kanalizasyon ve atık su arıtma yapılarında kanıtlanmış olup ciddi biyokimyasal koşullarda kimyasal saldırıyı ele alma ve aşırı hidrostatik basınç altında bile su nüfuziyetine direnme konusunda en iyisi kabul edilmektedir.

 • tunnels

  Tüneller

  Yapılarından ve konumlarından dolayı tüneller hidrostatik basınçtan ve yüksek su tabakalarıyla ilişkili su sızıntılarından dolayı ciddi risk altında olabilir. Xypex, tünellerin su yalıtımı ve korunması konusunda kapsamlı bir geçmiş performansa sahiptir.

 • DİSTRİBÜTÖR

  Anna Lieposhkina

  Impervius Ltd
  Tel: +357 95951552
  Eposta gönder
 • Register for E-News
Scroll to top