xenios

Xenios Binası

Binada sürekli olarak rutubete bağlı kabarma sorunları yaşanıyordu. Yüzeyin yapısal onarımı için Xypex Patch’n Plug, duvar ve zemin derzleri için ise Dry-Pac kullanıldı. Daha sonra kabarma sorununu gidermek amacıyla yüzeye Xypex Concentrate ve Modified uygulandı.

Xypex Kıbrıs Hoş Geldiniz

Şu anda Xypex Kıbrıs Distribütör Sitesini ziyaret ediyorsunuz. Burada ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilir, yerel projelerimizi görebilir ve sorularınız veya satış istekleriniz için doğrudan bölge Distribütörünüze ulaşabilirsiniz. Xypex Global Sitesine gitmek isterseniz sadece tıklamanız yeter: www.xypex.com.

Xypex'in özel Crystalline Su Yalıtım ürünlerini Xypex Chemical Corporation'ın lisansıyla stokluyor, satıyor ve destek veriyoruz. 50 yılı aşkın bir süredir, 90'den fazla ülkede, devrim niteliğindeki Xypex Crystalline Su Yalıtım Teknolojisi beton altyapıları koruyor.

Dünyanın dört bir köşesinde, en zorlu iklimler ve en farklı inşaat alanlarında, Xypex Crystalline Teknolojisi binlerce uygulamada kullanılarak test edildi ve kendini ispatladı. Günümüzde, Xypex kendi alanında mükemmeliyet standartlarını belirliyor ve her geçen gün daha fazla beton uygulamasında bir kriter olarak gösterilmeye ve kullanılmaya devam ediyor.

  • DİSTRİBÜTÖR

    Anna Lieposhkina

    Impervius Ltd
    Tel: +357 95951552
    Eposta gönder
  • Register for E-News
Scroll to top