Brodno1

Stacja Metra „Bródno”

Warszawa

Technologia hydroizolacji Xypex została zastosowana na wielu stacjach, tunelach i komorach odstawczych metra w Warszawie począwszy od stacji „Ratusz” w latach 90-tych a kończąc w 2022 r. na stacji „Bródno”. Xypex to nie tylko budowle podziemne czy fundamenty budynków i budowli. To także skuteczna izolacja i ochrona przed agresją chemiczną stosowana w oczyszczalniach ścieków i stacjach uzdatniania wody.

 • Xypex Catalogue

  Katalog Xypex

  W katalogu cyfrowym znajduje się omówienie ogólne firmy, produktów, format CSI, rysunki poglądowe oraz szereg projektów z całego świata oraz wiele więcej informacji.


  Uwaga: Jest to bardzo duży plik i jego pobranie może trwać dłużej w zależności od jakości połączenia internetowego.

 • tn-brochure

  Broszura firmowa Xypex

  Odkryj jak od ponad 50 lat, technologia hydroizolacji przez krystalizację Xypex służy użytkownikom betonu w ponad 90 krajach.

 • tn-no-equal

  Nie ma sobie równych

  W niniejszej broszurze zawarto zbiór fotografii wykonanych  z wykorzystaniem skanującego mikroskopu elektronowego (SEM) stanowiących jednoznaczny dowód na tworzenie się nierozpuszczalnej struktury krystalicznej w betonie zabezpieczonym za pomocą technologii Xypex. Technologia krystalizacji Xypex  naprawdę NIE MA SOBIE RÓWNYCH.

 • London Poster

  Xypex w Londynie

  Firma Xypex jest obecna wszędzie - od najwyższego budynku Wielkiej Brytanii, po najbardziej luksusowe adresy w Londynie oraz niezliczone fascynujące budowle gdzieś pomiędzy nimi, zapewniając produkty i świadcząc usługi sprawiające, że beton staje się lepszy.

 • DYSTRYBUTOR

  Adam Durka

  KRYSTAL – BET Sp. z o.o.
  Tel: +48 502 771 183
  E-mail
 • Rejestracja na E-News
Scroll to top