Brodno1

Stacja Metra „Bródno”

Warszawa

Technologia hydroizolacji Xypex została zastosowana na wielu stacjach, tunelach i komorach odstawczych metra w Warszawie począwszy od stacji „Ratusz” w latach 90-tych a kończąc w 2022 r. na stacji „Bródno”. Xypex to nie tylko budowle podziemne czy fundamenty budynków i budowli. To także skuteczna izolacja i ochrona przed agresją chemiczną stosowana w oczyszczalniach ścieków i stacjach uzdatniania wody.

Witamy na stronie internetowej Xypex Chemical Corporation w języku polskim.

Rewolucyjna technologia uszczelniania poprzez krystalizację firmy Xypex chroni strukturę betonów od ponad 50 lat – i w ponad 90 krajach. Technologia krystalizacji Xypex została przetestowana i sprawdzona w niezliczonych zastosowaniach na całym świecie, w wymagających warunkach klimatycznych i wielu typach projektów. Jest niezawodnym rozwiązaniem do ochrony i nieprzepuszczalności konstrukcji betonowych. Firma Xypex wyznacza standard doskonałości w swojej branży, a jej produkty są uwzględniane w coraz większej liczbie specyfikacji i zastosowań w konstrukcjach betonowych..

Na naszej stronie znajdziesz informacje techniczne o materiałach Xypex, projekty referencyjne z Polski i całego świata oraz możesz skontaktować się z polskim dystrybutorem Krystal-Bet Sp. z o.o. Jeśli chcesz zadać pytanie odnośnie technologii Xypex, zastosowania jej w projekcie lub otrzymać ofertę zakupu produktów Xypex , skorzystaj z formularza na tej stronie.

Jeśli chcesz przejść do globalnej witryny internetowej Xypex Chemical Corporation w języku angielskim, kliknij tutaj www.xypex.com.

  • DYSTRYBUTOR

    Adam Durka

    KRYSTAL – BET Sp. z o.o.
    Tel: +48 502 771 183
    E-mail
  • Rejestracja na E-News
Scroll to top