Linnamae1

Linnamäe hüdro elektrijaam

Jõesuu village

Linnamäe hüdroelektrijaam onEesti võimsaim,mis alustas esmakordselt töödjuba1924. aastal.Elektrijaama paisu allavoolunõlva betoon oli kahjustunud ja vajas taastamist.Paisu tehniliseseisukorra parandamiseks eemaldati allavoolunõlva lagunenud betoon ja taastatipaisu pind uuearmeeritud betooni abil. Uue betooni veepidavuse ja vastupidavuse tõstmiseks kasutati Xypex AdmixC-1000 NF betoonilisandit.

Tere tulemast Xypexi eestikeelsele kodulehele

Olete külastamas Xypexi Eesti esindaja kodulehte. Siin saate tutvuda meie toodete, teenuste ja projektidega ning võtta otse ühendust meie kohaliku edasimüüjaga. Eestis on Xypexi esindajaks Langeproon Inseneriehitus OÜ (www.langeproon.ee). Xypexi ülemaailmse kodulehe külastamiseks vajutage aadressile www.xypex.com.

Langeproon Inseneriehitus OÜ müüb, ladustab ja pakub tehnilist tuge Xypexi patenteeritud hüdroisolatsiooni toodetele vastavalt Xypex Chemical Corporationi litsentsi alusel. Xypexi murrangulisele kristallatsioonitehnoloogiale  tuginevad lahendused on juba üle 50 aasta pakkunud  kaitset betoonkonstruktsioonidele üle 90 riigis.

Xypexi kirstallatsioonitehnoloogia on kasutusel üle kogu maailma ning seda on testitud erinevates kliima- ja projektitingimustes. Xypex on tänaseks saanud oma valdkonnas parimate tulemuste standardiks, pakkudes kvaliteetseid materjale ja oskusteavet mahukate betoonkonstruktsioonide projekteerimisel.

 
  • LEVITAJA

    Karl Kuus

    Tel: +372 50 68 087
    E-post
  • E-uudiste register
Scroll to top