Komunardu 35

Komunardů XXXV (K35)

Praha

Ikonická budova v centru pražských Holešovic. Návrh domu navazuje na průmyslové dědictví Holešovic a zároveň obohacuje území o zeleň. Menší „shromažďovací“ prostor před hlavním vstupem zastíněný zelení slouží jako malá oáza na jinak poněkud monotónní hlavní ulici. Projekt získal ocenění časopisu Stavba, mediálního partnera soutěže Stavba roku 2021. Pro hydroizolaci desek a stěn podzemního třípatrového parkoviště byl použit materiál Xypex Admix C-1000 NF.

 • Xypex Catalogue

  Katalog Xypex

  Tento digitální katalog obsahuje obecný přehled o společnosti, produktech, formátu CSI, schématických nákresech projektů z celého světa a mnohem více.

  Poznámka: Toto je velký soubor a jeho stažení může v závislosti na vašem internetovém připojení trvat dlouho.

 • tn-brochure

  Firemní brožura společnosti Xypex

  Zjistěte, jak v průběhu více než 50 let slouží krystalická technologie Xypex uživatelům ve více než 90 zemích.

 • tn-no-equal

  Žádný srovnatelný protějšek

  Tato brožura je souhrnem z několika důkazů pomocí rastrovací elektronové mikroskopie (SEM) ohledně nerozpustné krystalické strukturové formace v betonu ošetřeném Xypexem. Technologie Xypex Crystalline skutečně nemá ŽÁDNÝ SROVNATELNÝ PROTĚJŠEK.

 • London Poster

  Xypex v Londýně

  Od nejvyšších budov Spojeného království po nejluxusnější adresy v Londýně a spoustu struktur mezitím – Xypex je zde a poskytuje produkty a služby pro vylepšování betonu.

 • DISTRIBUTOR

  Jan Mandelik

  Nekap s.r.o.
  Tel: +420 233 323 902
  Odeslat e-mail
 • Register for E-News
Scroll to top