Komunardu 35

Komunardů XXXV (K35)

Praha

Ikonická budova v centru pražských Holešovic. Návrh domu navazuje na průmyslové dědictví Holešovic a zároveň obohacuje území o zeleň. Menší „shromažďovací“ prostor před hlavním vstupem zastíněný zelení slouží jako malá oáza na jinak poněkud monotónní hlavní ulici. Projekt získal ocenění časopisu Stavba, mediálního partnera soutěže Stavba roku 2021. Pro hydroizolaci desek a stěn podzemního třípatrového parkoviště byl použit materiál Xypex Admix C-1000 NF.

Vítejte na stránkách společnosti Xypex Chemical Corporation v českém jazyce

Společnost Xypex Chemical Corporation je výrobcem materialů Xypex, které se používají přes 50 let ve více než 90 zemích světa. Osvědčily se jako spolehlivé řešení pro ochranu a nepropustnost betonových konstrukcí na mnoha typech projektů, v náročných klimatických podmínkách.

Na našich stránkách naleznete technické informace o materiálech Xypex, referenční projekty z České republiky i z celého světa.

Materiály Xypex jsou licenčně vyráběny v České republice a na trh jsou dodávány prostřednictvím lokálního distributora, společnosti Nekap s.r.o. Pokud si přejete položit dotaz, popř. poptat materiály Xypex, použijte prosím formulář na této stránce.

  • DISTRIBUTOR

    Jan Mandelik

    Nekap s.r.o.
    Tel: +420 233 323 902
    Odeslat e-mail
  • Register for E-News
Scroll to top